Wyjątkowy konkurs dla dzieci, które chcą, by ich opowieści stały się animowane :)

Dziękujemy za wszystkie przesłane prace (filmy) na konkurs animacyjny

 wydawnictwa Willson Media na podstawie albumu Neli “Misja ratunkowa w buszu. Australia”❤ Wszystkie są piękne i wyjątkowe. Szczególne podziękowania również dla rodziców, którzy nagrywali opowieści dzieci ❤ ❤ ❤ Wybór był bardzo trudny, więc zespół animacyjny wybrał nie jedną, ale kilkanaście pięknych prac, które zostaną zanimowane zgodnie z opowieścią dziecka 🙂 Bardzo się cieszymy i gratulujemy wszystkim wygranym ❤ Animacje zostaną opublikowane na Facebooku Neli oraz na stronie wydawcy KsiazkiNeli.pl do końca września, a dzieci dostaną specjalne dyplomy na maila ❤

Kogo zapraszacie do zabawy?

KONKURS “Twoja fantazja, nasza animacja”! ❤ Mam dla Was wyjątkową wakacyjną niespodziankę! ❤ ❤ ❤ od grupy filmowo-wydawniczej Willson Media ❤ Do wygrania animacja Twojej opowieści/zabawy na podstawie książki “Misja ratunkowa w buszu. Australia” 🙂 Książka dostępna na stronie wydawcy ksiazkineli.pl


ZASADY:
👉 W książce “Misja ratunkowa w buszu. Australia” znajdują się szablony przygód do kolorowania oraz naklejki (zwierząt, pojazdów, elementów wyposażenia kliniki weterynaryjnej itp.).
👉 Wybierz jedną z “misji” – może być nią każda z przygód np. poszukiwanie zwierząt w spalonym buszu, obserwacja zwierząt w dżungli, czy opieka w Twoim szpitalu dla zwierząt.
👉 Nagraj film, jak bawisz się w jedną z misji (czas nagrania do 5 minut);
👉 Film powinien być nagrywany tak, by widać było z góry kartkę z misją. Może być nagrywany “przez ramię”, może być też widać z góry dziecko 🙂
👉 Jak opowiadać? Swoimi słowami 🙂 Prosimy, by zwrócić uwagę na dobre nagranie głosu (głos w całości lub w części może posłużyć później do opowieści pod animację).
👉 W swojej opowieści możesz kolorować (ale nie jest to konieczne). Ważne by pokazać swoją zabawę, np. opowiedzieć co robią zwierzątka, co je spotkało np. jak się im pomaga używając wyłącznie naklejek z książki (innych naklejek wydawca nie będzie miał możliwości animacji). Możesz naklejać/kolorować podczas opowiadania.
👉 Wyślij nam też koniecznie zdjęcie skończonej pracy w wysokiej rozdzielczości – zdjęcie robione z góry.
👉 Wydawca wybierze najciekawszą lub najciekawsze prace i dokona animacji zgodnie z opowieścią dziecka 🤩.
👉 Ogólne warunki: wydawca we własnym zakresie ustali czas docelowej animacji, sposób jej wykonania, formułę, ostateczną fabułę, która nie będzie znacząco rozbieżna z fabułą przedstawioną przez dziecko i udźwiękowienie. Wydawca może według swojego uznania wybrać kilka opowieści i dokonać łącznej animacji kilku historii.
👉 Wybrane filmy i zdjęcia prac zostaną opublikowane na stronie facebook Neli Małej Reporterki oraz stronie wydawcy ksiazkineli.pl i mogą posłużyć, jako inspirację do zabaw dla innych dzieci.
👉 Czas nadsyłania prac (filmu i zdjęcia): do 31 lipca 2021 roku wyłącznie przez zakładkę konkursową na stronie internetowej ksiazkineli.pl (zakładka będzie dostępna od 14 lipca 2021). Ewentualne pytania prosimy kierować na adres kontakt@willson-media.com.
👉 Zwycięzca zostanie ogłoszony do dnia 15 sierpnia 2021 roku przez ogłoszenie zwycięskiej pracy na facebooku Neli.
👉 Animacja zostanie wykonana przez wydawcę do końca września 2021 roku i opublikowana na facebooku Neli oraz stronie wydawcy ksiazkineli.pl lub w innych serwisach partnerskich.
❤ Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym konkursie dla dzieci, gdzie fantazje dzieci stają się rzeczywistością ❤❤❤

Wysyłając zgłoszenie akceptujesz powyższy regulamin konkursu, regulamin strony internetowej ksiazkineli.pl LINK oraz politykę prywatności LINK.
Organizatorem konkursu jest wydawca Willson Media, ul. Solec 18 lok. U5, 00-410 Warszawa, NIP: 525 223 99 50.

Konkurs zakończony
za wszystkie przesłane prace serdecznie dziękujemy!

OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCY W KONKURSIE “TWOJA FANTAZJA NASZA ANIMACJA” na podstawie książki Neli – Misja ratunkowa w buszu. Australia, nastąpi za:

 
 

Cześć! Mam od Was już pierwsze filmy na konkurs animowany

❤ Są super!!! Przesłałam do studia animacji Willson Media ❤ ❤ ❤ Cały czas możecie wysyłać swoje filmy i zdjęcia na konkurs ogłoszony na stronie wydawcy KsiazkiNeli.pl ❤ ❤ ❤ Dziękuję!!!

Nela

Zobacz filmy