ZWROT lub WYMIANA 🙂

1. Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.
2. Przed odstąpieniem możesz do nas napisać na sklep@ksiazkineli.pl lub zadzwonić 571 436 571 – możliwe, że akurat dysponujemy innym produktem czy rozmiarem i dokonamy wymiany 🙂
3. Jeżeli chcesz zwrócić produkt – wystarczy, że go spakujesz i odeślesz do nas na adres: Willson Media ul. SOLEC 18 lok. U5, 00-410 Warszawa – awizacja mailem jest mile widziana. Napisz do nas na adres: sklep@ksiazkineli.pl.
Jeżeli chcesz, możesz wydrukować i wypełnić formularz odstąpienia (dostępny w dolnej części strony), ale tego nie wymagamy.
4. Po otrzymaniu przesyłki zwracamy Ci koszty produktów na numer konta, z którego dokonana była wpłata – jeżeli płaciłeś przez system P24 (czas oczekiwania na przelew to około 3 dni robocze). Jeżeli wpłacałeś na poczcie lub przekazem – poinformuj nas na jaki numer rachunku dokonać zwrotu opłaty.

Możesz zapoznać się z całym regulaminem w zakładce REGULAMIN.

Formularz odstąpienia od umowy.
(skopiuj/wklej/wypełnij formularz i wyślij do nas mailem na adres: sklep@sklepfilmowy.pl), a następnie wyślij do nas zwracane produkty na adres: WILLSON MEDIA, ul. SOLEC 18 lok. U5, 00-410 Warszawa tel. 571 436 571 (zwrotem nie są objęte produkty mające widoczne ślady używania).

Tekst do skopiowania:

Miejscowość…………………… data …………………………….

Do: WILLSON MEDIA ul. SOLEC 18 lok. U5, 00-410 Warszawa
Odstępujący od umowy:
Imię, nazwisko …………………………………………………….
Adres ……………………………………….………………………….
Adres e-mail: ………………………………………………………..

ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) odstępuję od umowy nr (wpisz numer zamówienia, który dostałeś mailem) ………………………………………..
zawartej dnia ……………………, a dotyczącej zakupu towaru (wpisz zwracane produkty) ………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………..

…………………………
podpis Konsumenta